středa 31. října 2018

Tipy na české dárky pro děti ve věku 5–8 let

V článku naleznete tipy na české hračky a hry pro děti ve věku cca od pěti do osmi let. Nakupovat vánoční a narozeninové dárky pro takto stará dítka jde nejspíše snadno. Děti  už znáte, víte, co je baví, můžete jim důvěřovat, že leccos sami zvládnou, a už se ani dávno nemusíte bát, že hračky obratem rozbijí či snědí. Umí (více či méně) číst, psát, počítat. Zároveň to jsou však stále ještě roztomilé děti, baví je si hrát a umí dát najevo radost z nové hračky. Nejspíše již dobře víte, jaký dárek by si vaše děti přály, možná vám to samy řekly, možná mají svoje hobby či oblíbený sport, ke kterému ocení nové vybavení. Přesto věřím, že i vás může seznam tipů na české dárky inspirovat. A nezapomeňte přikoupit také nějakou hezkou českou knihu, např. z edice Jiřího Trnky.

Autorské hračky od Tuitui
České hračky na míru z vlněné plsti. Neomezené množství možností. Pro děti od šesti let. Vyrobeno v ČR. 


Funkční český plechový traktor. Pohyb zajištěn unikátním pérovým strojkem na klíček. Třírychlostní převodovka, funkční volant a ruční brzda. Vyrobeno z kovu. Pro děti, zejména kluky, od cca pěti let. 


Loutkové divadlo Mašek
Dřevěná loutková divadélka v sadách s loutkami i bez nich. Vyrobeno v Česku.

Magnetický plánovací kalendář od Lyonis
Školní plánovací kalendář ve dvou různých variantách (na lednici anebo jako samostatná dřevěná tabule). Děti i rodiče mohou srozumitelnou formou naplánovat své aktivity. Prodává se i ve variantě pro předškolní děti. Vyrobeno v ČR.

Panenky s duší od Ekopanenky
Originální ručně šité panenky na přání z bavlněného panenkového úpletu, plněné ovčí vlnou. Vyrobeno v ČR.

Zlomková deska k podpoře logického myšlení i jako pomůcka pro učení matematiky. Vyrobeno v Česku z březové překližky. 

Svítící vyšívací sada Stela od Pipasik
Sada obsahuje 7 karet, fluorescenční nit svítící ve tmě, kovovou jehlu, mapu hvězdné oblohy, brožurku "Malý průvodce hvězdnou oblohou". Pro děti od 7 let. Vyrobeno v ČR. 

Společenská hra Dávej Bacha od 4bambini
Společenská hra o prvních nástrahách života. Vyrobeno v ČR z papíru.Skákací panák - Hopskoč - od STOA-Zahradní minigolf
Kroužky z jutového přírodního lana a dřevěné házecí žetony. Lze hrát doma na koberci, na dlažbě, ale i venku na trávě. Česká hra pro děti od šesti let i jejich rodiče. 

Stavebnice VARIO od WALACHIA
Skládací dřevěná stavebnice pro tvorbu modelů staveb (opakovaně rozložitelné). Různé vzájemně kompatibilní varianty. Vyrobeno v ČR z bukového dřeva. Omalovánky Ptáčci od POKETO
Vystřihovánky a omalovánky ptáků naší krajiny. Vyrobeno v ČR z papíru.


Dále: Tipy na české dárky pro děti ve věku 8–12 let


Žádné komentáře:

Okomentovat