úterý 6. listopadu 2018

Adventní kalendáře a betlémy od českých výrobců

Čeští výrobci hraček nabízí také speciální vánoční zboží. Pojďme se podívat na ochutnávku ryze českých adventních kalendářů a vánočních betlémů. Jsou z papíru, dřeva či látky a neobsahují žádné sladkosti. Jedná se tak o zdravější variantu. Většinu z nich navíc můžete využívat opakovaně, ve výsledku tak ušetříte za budoucí nákupy.

Sada papírového adventního kalendáře pro děti i pro dospělé. Kalendář je bez pamlsků, pro každý den jsou připraveny aktivity a tématická zamyšlení. Ilustrováno českou ilustrátorkou. Vyrobeno v ČR.

24 dřevěných vánočních figurek na vkládací desce, sestavitelný domek a plátěný sáček od českého výrobce

Pohádky pro malé děti pro každý den adventu. Lze zakoupit v elektronické formě k vytištění či již vytištěné a úhledně zabalené. Tištěno v ČR. 
bavlněné pytlíčky pro sestavení adventního kalendáře dle vlastních představ od českého výrobce. 
Vystřihovánky s vánoční tématikou pro každý den adventu. Vyrobeno v ČR. 

Vánoční betlém z topolové překližky od českého výrobce. 

Betlém na třech dřevěných ilustrovaných deskách. Vyrobeno v ČR. 

Jednoduchý vystřihovací betlém od české ilustrátorky. Vytištěno v ČR. 

3 komentáře:

 1. Nepletu li se, tak Markéta Kotková má v nabídce také papírové Adventní kalendáře http://www.papillon-detem.cz/hrave-obrazky/#prettyPhoto A také Jana Kloučková Kudrnová tvořící pod názvem "Z lesa" má na svém blogu zdarma ke stažení a vytištění kartičky s omalovánkami a úkoly. http://zlesa.blogspot.com/2014/11/2-x-24.html a následující rok http://zlesa.blogspot.com/2015/11/s-adventni-naplni.html
  Předpokládám, že mé tipy také odpovídají vašim požadavkům :-)
  Hezký (před) Adventní čas, Simona.

  OdpovědětSmazat
 2. Mě zase baví adventní kalendáře formou pohádek/leporel/příběhů. Nakonec, protože se mě na ně pořád někdo ptal, jsem se rozhodla je sepsat do článku. Nakonec je opravdu z čeho vybírat, tak mrkněte. A je tam i pár knížek pro dospělý:) tak kdyby někoho zajímalo...
  https://www.modrykonik.cz/blog/normalnimatka/article/knizni-adventni-kalendare-wbtwsc/

  OdpovědětSmazat